6.5.2018

Slovácko získalo s Teplicemi bod

UHERSKÉ HRADIŠTĚ / TEPLICE

Hráči Slovácka v předposledním domácím utkání s Teplicemi remizovali 0:0. Do tabulky si připsali bod a tři kola před koncem mají 29 bodů. Slovácko bylo dvakrát blizoučko gólu, ale jak Sadílek, tak Petr trefili břevno.

Utkání otevřela aktivní pasáž Slovácka. Domácí na soupeře nastoupili, což diváci několikrát ocenili potleskem. Skvělý nástup uzavřel utaženou střelou do břevna Sadílek. Stejný hráč se o chvíli později dostal k další střele, ale ta šla mimo branku.

Slovácko bylo výrazně lepším týmem. Teplicím se Heču nepodařilo ani jednou ohrozit. Naopak domácí byli nebezpeční díky střelám ze střední vzdálenosti. K jejich smůle ale většina mířila mimo tři tyče.

Fanouškům se zatajil dech znovu deset minut před přestávkou. Petrova rána zpoza vápna podruhé v zápase zadrnčela o břevno branky pod domácím kotlem. Další velké šance si domácí nevypracovali a do kabin se oba týmy odporoučely za stavu 0:0.

Do druhé půle musel domácí trenér Kordula střídat, zraněného Divíška nahradil Reinberk. Kvůli bolavým zádům nedohrál ani Zajíc. Slovácko ale hrozilo, Břečka hlavičkoval jen těsně mimo. Juroškův pokus zase Grigar kontroloval.

Poté se poprvé zapotil i Heča. Nejdřív zkrotil pokus Rezka ze standardní situace, a potom jen sledoval jak střela Trubače ze střední vzdálenosti lízla břevno. Závěrečný tlak přinesl v poslední minutě zajímavou standardku pro Slovácko. Ovšem když i tentokrát hosté odvrátili, bylo zřejmé, že zápas skončí bezbrankovou remízou.

1.FC Slovácko - FK Teplice 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Zelinka - Mokrusch, Wilczek
ŽK: 85. Rezek - 48. Žitný
Diváci: 4075

1.FC Slovácko: Heča - Juroška, Krejčí, Břečka, Divíšek (46. Reinberk) - Janošek - Navrátil, Sadílek, Machalík, Petr (81. Rezek) - Zajíc (53. Kubala)

FK Teplice: Grigar - Vondrášek, Ljevaković, Jeřábek, Krob - Soungole, Kučera - Rezek (87. Kodeš), Žitný, Hora (68. Trubač) - Vaněček

Autor / zdroj: fcslovacko.cz