Archiv článků - SPORT

Post
Sport 27.1.2016

České ženské ragby skokanem roku

Příznivci ragby si v loňském roce přišli opravdu na své. Rok 2015 patřil díky mistrovství světa jednoznačně mužskému ragby a o skvěle sehrané duely nebyla nouze. Zajímavé věci se ale děly i v ženské kategorii tohoto sportu.


Post
Sport 10.12.2015

RunCzech hledá 12 odvážných žen do nového ročníku projektu na podporu běhání

Organizátoři RunCzech běžecké ligy otevřeli další, již sedmý, ročník projektu Johnson & Johnson Women´s Challenge, jehož cílem je motivovat ženy k běhání. Do projektu se mohou přihlásit všechny ženy, které chtějí začít s běháním, nebo se v běhání zlepšit.


Post
Sport 4.11.2015

Registrace 20. ročníku Juniorského maratonu otevřeny

Úterní půlnoc je okamžikem spuštění registrace na jubilejní 20. ročník Juniorského maratonu. Jeho semifinálová kola se uskuteční v dubnu příštího roku po celé České republice.


Post
Sport 19.10.2015

Čeští sudokáři slavili na 10. mistrovství světa úspěch

Chytré hlavy se setkaly v bulharské Sofii na 24. mistrovství světa v logice a na 10. mistrovství světa v luštění sudoku.


Post
Sport 14.9.2015

Rugby World Cup: Největší sportovní událost roku se blíží!

V pátek 18. září startuje v Anglii napjatě očekávané Mistrovství světa v ragby, bez nadsázky největší sportovní událost letošního roku.


Post
Volejbal 23.7.2015

Zdeněk Šmejkal: Světová liga mi ukázala některé věci, které musíme zlepšit

Téměř tři týdny utekly od konce českého působení ve Světové lize volejbalistů. Kouč národního týmu Zdeněk Šmejkal tak měl dostatek času vyhodnotit si výkony svých svěřenců v prestižní soutěži.


Post
Fotbal 19.7.2015

Pohár FAČR: Zápasy předkola otevřely novou sezonu

Domácí fotbalovou sezonou 2015/16 odstartovaly zápasy předkola Poháru FAČR.


Post
Sport 22.6.2015

Zlínská výprava skončila v celkovém pořadí na pátém místě

I přestože zlínská výprava patřila na Hrách VII. letní olympiády dětí a mládeže v Plzni k nejmenším, obsadila vynikající páté místo. Pro plavce to byla od olympiády v Ústeckém kraji 2007 nejúspěšnější olympiáda.


Post
Motorsport 22.6.2015

Český reprezentant Michal Matějovský zvítězil i ve druhém závodě FIA ETTC na Slovakiaringu

Michal Matějovský zvítězil i ve druhém závodě seriálu ME cestovních vozů FIA ETTC na slovenském Slovakiaringu. V kategorii TC2 dojel za Matějovským na druhém místě Švýcar Peter Rikli a třetí jeho stájový kolega Daniel Conrad.


Post
Sport 18.6.2015

České ragbistky neprošly na ME přes čtvrtfinále a na olympiádě si nezahrají

České ragbistky na mistrovství Evropy Divize A v litevském Kaunasu prohrály rozhodující čtvrtfinálové utkání se Švédskem a vypadávají tak z olympijské kvalifikace na hry v Riu 2016. Celkově skončily za hráčkami ze Švýcarska na sedmém místě.


Post
Sport 18.6.2015

V Plzni jsou v plném proudu Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže, Zlínský kraj je u toho

V Plzni byly slavnostně zahájeny Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže. Zlínský kraj zde reprezentuje 141 mladých olympioniků. Výpravu Zlínského kraje přivedl na plochu plzeňské Home Monitoring Arény legendární plavec Daniel Málek.


Post
Sport 15.4.2015

Staňte se ambasadorem v projektu Mattoni Freerun

Milujete běhání a běháte pravidelně? Sdílejte svou vášeň a probuďte ji i u začínajících běžců. Staňte se ambasadorem v právě startujícím projektu Mattoni Freerun, do něhož se zapojila i úspěšná česká atletka Lída Formanová, a jeho tváří je běžecký nadšenec a sportovní moderátor Vojta Bernatský.


Post
Motorsport 2.4.2015

Michal Matějovský startuje novou závodní sezónu

Vicemistr Evropy cestovních vozů FIA ETCC 2014 Michal Matějovský startuje novou závodní sezónu hned s několika novinkami.


Post
Sport 23.3.2015

Rekordní zájem středoškoláků o Juniorský maraton

V dubnu se po celé České republice již podevatenácté rozběhnou semifinálová kola Juniorského maratonu.


Post
Sport 23.3.2015

Bývalá miss Lucie Křížková začala běhat a těší se na maraton

Miss České republiky z roku 2003 a oblíbená moderátorka Lucie Křížková (Váchová) oprášila svou sportovní minulost a začala běhat.


Post
Sport 16.2.2015

Východní Morava zve na dva vytrvalostní závody: Hostýnský YEŤTY a Karlovská 50

Hned dvě lákavé sportovní akce se uskuteční na Východní Moravě v sobotu 21. února. Zájemci si mohou vybírat z běžeckého závodu pro celou rodinu Hostýnský YEŤTY, a běžkařské Karlovské 50.


Post
Sport 13.2.2015

Vrcholí soutěž Golfista roku 2014

Soutěž Golfista roku 2014 se pomalu blíží ke svému závěru. Už pouze do středy 18. února do 12:00 mohou příznivci golfu i široká veřejnost podpořit svými hlasy nominované hráče.


Post
Sport 9.2.2015

Běžkaři opět vyrazí do hor s Hostýnským Yettym

Hostýnský YETTY společně se svými přáteli zve na tradiční, v pořadí už šestý závod nazvaný "HOSTÝNSKÝ YEŤTY - závod na běžkách pro celou rodinu aneb Bez sněhu s YETTYM pěšky!"


Post
Sport 28.1.2015

Zlínský kraj potřinácté ocení své nejlepší sportovce

Již třináctý ročník ankety „Sportovec Zlínského kraje“ vyhlašuje letos Zlínský kraj. Své nominace na ocenění sportovců z regionu za výsledky dosažené v roce 2014 může podávat široká veřejnost, a to na základě výzvy zveřejněné na webových stránkách Zlínského kraje.


Post
Sport 9.12.2014

Česká republika předstihla Velkou Británii i Japonsko a v organizaci vytrvalostních silničních běhů je první na světě

Přirovnáme-li svět silničních běhů ke gastronomii, jsou známky kvality udělované Mezinárodní asociací atletických federací IAAF jako Michelinské hvězdy.


<< < 1 2 3 4 5 6 > >>

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA