AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
Autor / zdroj: Pixabay
17.9.2020

Mobilní rozhlas si už v Hulíně zaregistrovalo téměř deset procent obyvatel

Hulín

Město Hulín letos zaznamenává značný zájem veřejnosti o službu Mobilní rozhlas. Od začátku roku si ji zaregistrovalo 338 občanů, kteří tak nyní dostávají zdarma do mobilu či e-mailu aktuální informace o dění ve městě.

Celkem si již pořídilo službu Mobilní rozhlas 573 občanů Hulína, tedy téměř deset procent všech obyvatel města. „Letošní zájem je opravdu značný. Vysvětlujeme si jej jak intenzívní propagací této služby, tak i zájmem mnoha lidí dostávat aktuální informace v souvislosti s pandemií koronaviru. Osobně se ale domnívám, že nejvíce přispívají k zájmu o Mobilní rozhlas lidé, kteří už tuto službu mají, jsou s ní spokojení a nebojí se to říci svým sousedům a známým,“ prohlásil Pavel Janečka, správce počítačové sítě na hulínské radnici, který má službu Mobilní rozhlas na starosti.

Mobilní rozhlas je pro zájemce zdarma a registrace této služby je jednoduchá. Provést ji lze on-line prostřednictvím odkazu, vyplnění zabere pouze několik minut. „Mobilní rozhlas představuje velmi praktický způsob, jakým lze v krátkém čase získat aktuální informace o dění v Hulíně. Budeme určitě rádi, pokud si jej zaregistruje co nejvíce lidí. Dají nám tak šanci předávat jim důležité zprávy, které jim mohou pomoci třeba i v rozhodování,“ konstatoval Roman Hoza, starosta Hulína.

Autor / zdroj: Zdeněk Dvořák

DALŠÍ ČLÁNKY

Mobilní rozhlas si už v Hulíně zaregistrovalo téměř deset procent obyvatel

Město Hulín letos zaznamenává značný zájem veřejnosti o službu Mobilní rozhlas. Od začátku roku si ji zaregistrovalo 338 občanů, kteří tak nyní dostáv

Dokument natočený ve Zlínském kraji vyhrál hlavní cenu na festivalu v Panamě

Dokumentární snímek „Rok na dědině“ režiséra Petra Smělíka, který se natáčel kompletně ve Zlínském kraji, zvítězil na 9. ročníku mezinárodního festiv

Zlínský kraj ocenil pracovníky sociálních služeb

Ženy a muže, kteří dlouhodobě pracují v sociálních službách a vykonávají své povolání nejen na odborné výši, ale také s příkladným lidských přístupem,

DNES SE STALO

VYNÁLEZY 21. října 1879

Thomas Alva Edison zkouší žárovku s uhlíkovým vláknem (svítila 13 a půl hodiny).

VESMÍR 21. října 2011

ze základny Kourou ve Francouzské Guyaně odstartovala raketa Sojuz s prvními dvěma družicemi evropského navigačního systému Galileo.

OBJEVY21. října 1520

Magalhaes objevil Magalhaesův průliv. Nalézá se na jižním výběžku Jižní Ameriky a spojuje Atlantský oceán a Tichý oceán.

POZVÁNKA OBRAZEM