KULTURA / Vánoce

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
Autor / zdroj: Pixabay
27.11.2018

V Bystřici pod Hostýnem rozsvítí vánoční strom. Vystoupí také dechový orchestr Vladimíra Češka

BYSTŘICE POD HOSTÝNEM

Město Bystřice pod Hostýnem všechny zve na tradiční rozsvěcení vánočního stromu s Mikulášem, anděly a čerty, které se uskuteční ve čtvrtek 6. prosince v 17.00 hodin na Masarykově náměstí v Bystřici pod Hostýnem.

Od 14.00 hodin bude na Masarykově náměstí probíhat malý vánoční jarmark. V hlavním programu vystoupí taneční soubor Hvězdičky, mažoretky Babystars a Ministars, folklórní soubor Píšťaličky, PS Vrabčáci, děti ze ZŠ Bratrství Čechů a Slováků, SVČ Včelín, dechový orchestr Vladimíra Češka.

Namalujte obrázek na téma "Jak Bystřice slavila 650 let" a přineste jej do 3. prosince do kanceláře městského muzea. Obrázky budou vystaveny na Podhoranu a malíři odměněni ve čtvrtek 6. prosince na náměstí. Na závěr se můžete těšit na ohňostroj.

Plakát k akci.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Relaxační zahrada se slavnostně otevře v úterý 9. června

Relaxační zahrada za knihovnou v Hulíně se oficiálně otevře v úterý 9. června v 14 hodin za přítomnosti starosty města Romana Hozy a dalších představi

Kroměřížská nemocnice zakoupila osm EKG Holterů pro sledování srdeční činnosti

Kroměřížská nemocnice zakoupila osm nových EKG Holterů, což jsou lékařské přístroje umožňující zaznamenávat aktivity srdce pacienta po dobu 24 hodin.

Ulice Palackého se prodlouží. A vznikne zde také stezka pro pěší a cyklisty

Místní komunikace v ulici Palackého v Hulíně bude o více než čtvrt kilometru prodloužena. V rámci stavební akce, která odstartuje v pondělí 1. června,

DNES SE STALO

POZVÁNKA OBRAZEM